Telif Hakları

Bu web sitesine ait tüm içerik ve görseller ©2014 Ideal Stelrad Group’a (veya iştiraki temsilcilerine) aittir, Ideal Stelrad 69-75 Side, Newcastle Upon Tyne, NE1 3JE All Rights Reserved. Registered in England No. 4049093 Vat Reg No. GB 401955174.

Web sitesi üzerinde bulunan içerik ve içeriğe ek olarak resim, imaj, ses, doküman, belge, sunum, video, görüntü vb. her türlü yayın Termo Teknik Tic. ve San. A.Ş.’ye veya O’nun iştirakı olduğu ©2014 Ideal Stelrad Group’a aittir.

Sitede yer alan yukarıda belirtilmiş “her türlü” yayının Termo Teknik Tic. ve San. A.Ş.’den izin alınmaksızın ticari ya da kişisel amaçlarla paylaşılması, kopyalanması, tekrar düzenlenerek kullanılması, saklanması yasaktır.

Bazı ürün içerikleri ve 3. partiye ait olabilecek yayınlar kullanılabilmek ile birlikte; bu tip yayınların 3. sahiplerinden gerekli onayları alınmıştır.

Aksi belirtilmediği sürece, web sitesi üzerinde yer alan kurumsal işaretler, logolar, amblemlerin tamamı Termo Teknik’e veya O’nun iştirakı bulunduğu ©2014 Ideal Stelrad Group’a (veya iştiraki temsilcilerine) aittir.

Termo Teknik Tic. ve San. A.Ş.